21 stycznia 2014

Zimowy trening

Jako, że zaczęły się dla nas ferie to trzeba ten czas produktywnie wykorzystać. Spotkaliśmy się na wspólny trening z Martą i Santą - FILMIK!
Cały czas mamy problem ze zmianami pozycji, takimi zwykłymi pac-siad. Mieliśmy już ładne pacanie, ale na pierwszym treningu BH zakazano mi wyrzutu łapek przed pacnięciem... Nad siad ciągle pracujemy, chciałabym żeby wyglądało chociaż jak ostatnie z filmiku :P
Wprowadziłam zmiany pozycji w marszu. Wprawdzie już kiedyś próbowałam to robić, ale coś nam nie szło. Teraz jestem nawet zadowolona z efektu.

Znowu pracujemy nad aportem. Tex już prawie go opanował, ale przez ostatnie miesiące zupełnie zapomniałam o tym ćwiczeniu. Odnowił się problem z siadaniem z koziołkiem w pysku. Chodzenie, bieganie, nawet trzymanie nie sprawia takiego problemu jak zmiana pozycji... to już chyba za dużo czynności na raz na ten roztrzepany mózg ;) Jednak mam nadzieję, że jest to tylko kwestia przypomnienia, gdyż na ostatniej sesji udało mu się usiąść i nie wypluć koziołka.


_______________
Blog nie jest już prywatny...

7 komentarzy:

 1. Na obi nie bardzo się znam, ale przyjemnie się Was ogląda, a takiego kontaktu to szczerzę zazdroszczę! Powodzenia w dalszej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjemnie ogląda się Wasz duet ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Czemu już nie prywatny? Czułam się jak elita móc tu wchodzić XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stwierdziłam, że to bezsensu, nie mam nic do ukrycia xD

   Usuń
  2. Właśnie dobrze , że nie jest prywatny ! ;p
   Nie mogłam tu wchodzic chociaż dostałam zaproszenie , bo moje zaproszenie było ważne miesiąc xD

   Usuń
 4. Super blog :) Fajnie się was ogląda, jesteście zgranym duetem :)

  http://aussie-dog-world.blogspot.com/

  Pozdrawiamy: Dominika&Kentucky :-)

  OdpowiedzUsuń